Plotter kesim makinemiz olan Graphtec CE6000 Plus modelimiz için uygun olan Graphtec Pro Studio yazılım programı ile ilgili teknik bilgilere sayfamızdan erişebilirsiniz. Daha fazla bilgi için +90 212 637 37 10 nolu telefondan veya info@trutape.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GPS Graphtec Pro Studio
Plotter 1

Grapthec Pro Studio
Orijinal tasarımlar oluşturmak için kullanılan yazılımdır ve otomatik şekiller, gölgeleme ve düzenleme işlevleri gibi gelişmiş işlevlere sahiptir. Adobe Illustrator ve CorelDRAW gibi popüler grafik tasarım yazılımına benziyor. Ayrıca çizici üzerindeki kesme koşullarını ve diğer ayarları yapılandırabilir. EPS, Ai, CMX ve PDF dosya türlerinin içe aktarılması desteklenmektedir. Diğer popüler tasarım yazılımlarıyla oluşturulan grafikler bu yazılıma aktarılabilir.

Desteklenen işletim sistemi: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7

Graphtec Pro Studio 2

Graphtec Pro Studio’nun Ana Özellikleri

Otomatik poza işaretleri oluşturmak.

Poza işaretleri, tasarım için kullanılan yazılımının sayfasına eklenebilir. Desen nesnesinin boyutuna ve BaskKes uygulamalarında eksen hizalaması hassaslığına göre 10 farklı desende poza seçilebilir.

Nesne Yönetimi 1

Döşeme (Nesneleri Bölmek)

Kesici plotter eninden daha büyük bütün şekilleri kesimek mümkündür. İşin, birden çok panel tarafından yapılan yüzeye yerleştirilmesi gerektiğinde veya ortamın genişliğinden daha büyük olduğunda, nesne sığması için boyuta bölünebilir.

Nesne Yönetimi 2

Matrix (Çoklu) Kopyalar

Aynı nesnenin birden çok kopyasını oluşturmak için kullanılır. Nesne belirtilen matrix şeklinde sıralı kopyalanır.

Kolay ayıklama çizgi ve çercevesi

Sınır çizgisi ve kolay ayıklama çizgileri kesilecek nesnesinin etrafına otomatik olarak eklenebilir ve daha sonra kesilir. Malzemeyi ayıklamak daha kolay hale gelir.

Nesne Yönetimi 3

Uç tanımlamak

Graphtec Pro Studio her renk veya katmana farklı kesim ayarları atayabilir. Her renk veya katman için kuvvet, hız, kalite (ivme) ve diğerleri gibi uç ayarları belirlenebilir. Tek bir işte farklı türden (yarım kesim, perfore kesim, kırım, çizim veya kopartma gibi) işlemler gerçekleştirilebilir.

Nesne Yönetimi 5

En Yeni Otomatik Poza Tanıma Sistemi ARMS 6.0 (FCX2000 Modelde)

ARMS (Otomatik Poza Tanıma Sistemi) 6.0’ı destekler. Kırım işaretini destekleme, ters taraftan (malzemenin arkasından) destekleyici işleme, ters renk işareti gibi yeni işlevler mevcuttur. Kullanışlılığı arttırır
Show Details

Nesne Yönetimi 6

Pozalı kesimleri çoklu kopya kesimleri

Veriler ilk kez gönderildikten sonra, PC olmadan birden çok kez kopyalanabilir. FCX2000’de ilk dört işaret, ilk sayfada taranır ve yalnızca sonraki sayfalardaki ilk işaretler taranır. Graphtec Pro Studio, FCX 2000’i bu durumda kopya yürütmek üzere yapılandırabilir. Tarama algılama süresini kısaltarak verimliliği artırır. [Uyumlu Modeller] CE6000 PLUS

Nesne Yönetimi 7

Poza işaretleri kullanılarak ters taraftan kesim ve kırım

Malzemenin ters tarafında baskı yapılırsa bile, kesme ve katlama baskılı işaretlere göre hizalanabilir. Bu, basılmış işte herhangi bir çizik veya hasar oluşmasını önler. Graphtec Pro Studio, FCX2000’i bu durumda işlemi yürütmek üzere yapılandırabilir.[Uyumlu Modeller] FCX2000

Genişletilmiş kesim alanı

Poza işaretlerini basılın işin içine koyarak malzeme israfını azaltarak üretim verimliliği artırılmıştır.[Uyumlu Modeller] CE6000 PLUS

Poza işaretleri kullanılarak ters taraftan kesim ve kırım

Malzemenin ters tarafında baskı yapılırsa bile, kesme ve katlama baskılı işaretlere göre hizalanabilir. Bu, basılmış işte herhangi bir çizik veya hasar oluşmasını önler. Graphtec Pro Studio, FCX2000’i bu durumda işlemi yürütmek üzere yapılandırabilir.[Uyumlu Modeller] FCX2000

Genişletilmiş kesim alanı

Poza işaretlerini basılın işin içine koyarak malzeme israfını azaltarak üretim verimliliği artırılmıştır..[Uyumlu Modeller] CE6000 PLUS

Ters renkte poza işaretleri oluşturmak

Cutting Master 4, normal stil veya ters stillerden biri olan poza işaretlerini oluşturabilir. Ters stil işareti ters renkte olup parlak veya parlak renk türü gibi malzemlerdeki işareti algılayabiliyor. Bas-kest uygulamaları için uyumlu mazleme çeşitliliğini arttırır.[Uyumlu Modeller] CE6000 PLUS

Kesim türleri

Stil, genişlik, köşe, renk, birleşim, uç tipi ve konum gibi ayarlamalar yapılabilir

[Uyumlu Modeller] CE6000 PLUS

Kontur

Nesneden belirli aralıkta yeni satırlar (kontur çizgileri) oluşturur.

Nesneleri birleştir

Çakışan nesneleri efekt işlevini kullanarak tek bir nesneye veya birden çok nesneye düzenleyebilir.

Doldurmak

Nesneler kolayca renklerdirilir ve ayrıca bir degrade veya desen de doldurabilir.

Nesne Yönetimi 16

Otomatik Çizim

İçe aktarılan bitmap (raster) görüntüler vektör nesnelerine dönüştürülebilir. Güçlü bir kirlilik azaltma işlevi vardır.

Dosya Almak Adobe Illustrator/CorelDRAW file

Ai formatında dosyaların, cmx formatında ve diğerlerinin Graphtec Pro Studio’ya aktarılmasını destekler. Adobe Illustrator veya CorelDRAW gibi popüler tasarım yazılımlarıyla oluşturulan grafikler, dosya formatını dönüştürmeden içe aktarılabilir. Kesim işi, tasarım bir tasarımcı tarafından Adobe Illustrator veya CorelDRAW kullanılarak oluşturulmuş olsa bile sadece Graphtec Pro Studio kullanılarak yapılabilir.

Graphtec Pro Studio Plus (Option)

Graphtec Pro Studio’nun geliştirilmiş sürümüdür. Verimliliği artırmak ve gelişmiş tasarımlar oluşturmak için işlevlere sahip isteğe bağlı bir yazılımdır. Ek işlevler şunlardır: grafik ve karakterlerin dönüşümü, otomatik sıra numarası yerleştirme, barkod, elmas taklidi oluşturulması için şablonlar, iç içe yerleştirme, kesme çizgilerinin yönlü değiştirilmesi, kesme sırasının değiştirilmesi ve daha fazlası.

Desteklenen İşletim Sistemi:

Windows 10 / 8.1 / 8 / 7

Graphtec Pro Studio Plus Ana Özellikleri

Metinlerin ve şekillerin deformasyonu, gölgesi ve şeridi

Dönüşüm, gölgelendirme ve şerit fonksiyonuyla metinleri / harfleri ve şekilleri kolayca deforme edebilir ve süsleyebilir.

Yazı Efekti

Yazım denetimi

Yazımın heceli 11 dilde kontrol edebiliyor. Yazım hatalarını önleyerek daha yüksek üretkenliği korumayı sağlar.

Desteklenen Diller

Çizime Çevirmek

Graphtec Pro Studio Plus’da bitmap görüntüsünün vektörelleştirilmesi için daha özel bir izleme işlevi vardır.

Fotoğraf Çizim

Bitmap görüntüsü için özel filtre

İstenmeyen noktaları kaldırmak veya netliği kontrol etmek için bir filtre uygulayarak bitmap görüntüsünü işleyebilir.

Fotoğraf Çizim 2

Seri numarası, barkod, QR kodu vb.

Bir barkod, QR kodu veya veri matris kodu gibi değişken kodlu kalıpları kolayca oluşturabilir ve değişken verilere sahip nesneleri basabilir.

.

QR Code Çizim

Kesme simülasyonu (Kesme sırasının değiştirilmesi)

Animasyon ile kesme sırasına göre görüntülenir. Nesnelerin kesme sırası otomatik veya manuel olarak ayarlanabilir. Nesnenin kesme sırasını ön izlemek suretiyle kesme işleminin süresini azaltarak ve kesim işlemindeki problemleri önleyerek verimliliği artırmayı sağlar.

Çizim 2

Güçlü Yerleştirme

Bir şekli, iç içe yerleştirme işlevi kullanarak malzeme verimli bir şekilde kullanılır. Malzeme maliyetini daha az fire ile azaltmayı ve kesicinin işlem süresini kısaltmayı sağlar.

Çizim

Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.